בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לונדון את קירשנבאום 
"לא שקלתי להתפטר" 

"לא שקלתי להתפטר"

 
לונדון את קירשנבאום |
 
חדשות nana10

פחות מיממה לפני הפריימריז במפלגתו ובעיצומו של המשבר הכלכלי התייחס שר האוצר, רוני בר-און בראיון ל"לונדון את קירשנבאום" לעתיד הפיננסי של כולנו ולסיבות שהביאו אותו להישאר בתפקידו. "אם הייתי שוקל להתפטר, הייתי צריך להתפטר לפני שישה חודשים כשהתנהל קרב איימים האם לשלם לש"ס את הקצבאות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(11 דקות)

"רשת הביטחון היא פעולה רגרסיבית, היא גורמת לאי צדק חברתי. אנשים ששילמו מיסים ואין להם פנסיה יבטחו את קרנות הפנסיה של אנשים שיש להם פנסיה ופנסיה גדולה", כך אומר היום (שני) שר האוצר רוני בר-און בראיון ל"לונדון את קירשנבאום".

בתשובה לשאלה האם שקל להתפטר, אמר השר כי "לא, אם הייתי שוקל להתפטר הייתי צריך להתפטר לפני שישה חודשים כשהתהל קרב אימים האם לשלם לש"ס את הקצבאות, ש"ס איימה לפרק את הממשלה ואני ניצבתי לבד מול העניין הזה אחר כך היה הקרב על תקציב המדינה ואז היה הקרב על תקציב המדינה שהעברתי אותו על אפם וחמתם של השותפים הקואליציונים שלנו ואחר כך גם הקמת הממשלה".

ביחס למשבר הכלכלי העולמי והמקומי סיפר בר-און "היום סיימה משלחת של קרן המטבע הבינלאומית שבאה פעם בשנה עם מיטב האנליסטים והכלכלנים והם הציגו לנו טיוטה שהם יציגו להנהלה שלהם. מדברים מצד אחד על המשבר העולמי , תוך ידיעה ברורה שאף אחד לא יודע איפה הוא נמצא על הגרף, אם הוא הגיע לתחתית הבאר וכמה זמן ייקח ומתי העולם ייצא מזה. ממילא הם מדברים עלינו ככלכלה שמושפעת מהמצב של הכלכלה הגלובלית".

"הם חולקים לנו שבחים בשני עניינים", ממשיך השר. "פעם אחת במצב בו נכנסנו אל המשבר. הם מציינים את העובדה שהיתה לנו צמיחה טובה בחמש השנים האחרונות, אבטלה שירדה. לגבי ההתנהלות בתוך המשבר, הם אומרים שאנחנו כנראה עושים את הדברים הנכונים. כי גם הם לא יכולים היום לדעת. הם אומרים שסוג ההתערבות והדברים שאנחנו נמנעים מלהתערב, לזה הם חולקים שבחים, כי להתערב רק כדי להתערב זה דבר פסול".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by