בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לונדון את קירשנבאום 
חיים רמון נפרד: אני יכול להסתכל אחורה בנחת 

חיים רמון נפרד: אני יכול להסתכל אחורה בנחת

 
לונדון את קירשנבאום |
 
חדשות nana10

חבר הכנסת חיים רמון שהודיע על התפטרותו מהכנסת, מסביר בראיון מה הביא אותו לקחת פסק זמן מהחיים הפוליטיים אחרי 26 שנה של עשייה פרלמנטרית. עם זאת, הבהיר רמון כי למרות התפטרותו מהכנסת, הוא מתכוון להמשיך להיות פעיל מאחורי הקלעים בסיעת קדימה. עוד התייחס רמון לפרשת הנשיקה שהעיבה על הקריירה הפוליטית שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(11:20 דק')

 
חבר הכנסת חיים רמון (קדימה) שהודיע היום על התפטרותו, התארח הערב (שני) בתוכנית "לונדון את קירשנבאום" והתייחס לנסיבות שהביאו להחלטתו, לעשייה הפוליטית הארוכה שלו, הישגיו, משגיו וכן לפרשת הנשיקה שהעיבה על הקריירה הפוליטית שלו.

"שום דבר לא שבר אותי, אני יכול להסתכל אחורנית בנחת על מה שעשיתי ועל מה שהשגתי. היו ימים יותר טובים והיו ימים פחות טובים. חשבתי שמן הראוי שאקח פסק זמן מהחיים הפרלמנטריים. צריך לדעת מתי לקחת פסק זמן", הסביר רמון.

חבר הכנסת שנפרד מהכנסת הסביר כי ימשיך להיות פעיל בחיים הפוליטיים ובסיעת קדימה, אך מאחורי הקלעים. הוא הסביר כי הסכים לבקשת יושבת הראש לבני, לכהן כיושב ראש מועצת קדימה, וכי בכוונתו להכין את המפלגה לבחירות הבאות.

באשר לפרשת הנשיקה והרשעתו אמר רמון כי "זו הייתה טעות אישית, חטא ציבורי ולא פלילי", וכי אם היה מחליט להתפטר אחרי הפרשה, הרי כולם היו מתמקדים סביב הפרשה ולא במה שעשה במשך העשייה הפוליטית הארוכה שלו.
 
מוקדם יותר היום נפרד חבר הכנסת רמון מהכנסת ומחבריו לסיעה. "הגעתי למסקנה שהגיע הזמן לקחת פסק זמן. אני מאוד מרוצה שאני עושה את זה בחדר הזה, בקדימה" אמר רמון לחבריו לסיעה שהגיעו לומר לו שלום.

"אני לוקח פסק זמן מפעילות פרלמנטארית, אך לא מפעילות פוליטית ולא מקדימה" הבהיר רמון.
בהמשך, התוודה חבר הכנסת הנפרד ואמר: "לא פשוט להיות באופוזיציה, יש ימים די מתסכלים. אבל מי שלא יודע להיות באופוזיציה - לא יהיה בשלטון", והוסיף ברמז לחלק מחברי מפלגתו "אני יודע שלנתניהו היו הצעות מפתות במשך הזמן שהוא היה באופוזיציה, אבל הוא עמד בפיתוי והיום הוא ראש ממשלה".

יושבת ראש האופוזיציה, ציפי לבני אמרה כי רמון הוא איש של דרך, לא של חישובים פוליטיים. "את העקרונות שלך, את המלחמות שניהלת כדי לייצר כאן אתה מה שנכון – אף אחד לא ייקח ממך לעולם" אמרה לבני והוסיפה "אני רוצה לומר לך תודה, גם ברמה האישית... הפרידה שלך היום היא לא מקדימה" אמרה לבני וסיפרה כי רמון הסכים לבקשתה להיות יו"ר מועצת קדימה.

חברתו של רמון למפלגה, דליה איציק אמרה "זהו יום קשה. רמון הוא מהפוליטיקאים הטובים שיש. הוא היה שותף למהלכים רציניים שהשפיעו על מדינת ישראל. היו הרבה ניסיונות להשאירו, כולל התערבות של הנשיא, כל אלו עלו בתוהו". למרות העצב איציק הייתה אופטימית והבטיחה "הוא עוד ישוב".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by