בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לונדון את קירשנבאום 
בניזרי: תפרו לי תיק, אני לא מתכוון להרים ידיים  

בניזרי: תפרו לי תיק, אני לא מתכוון להרים ידיים

 
לונדון את קירשנבאום |
 
חדשות nana10

השר לשעבר שהורשע בגין קבלת שוחד ועונשו הוחמר בחודש הקודם אומר בראיון ל"לונדון את קירשנבאום" כי בית המשפט לא נימק כראוי את ההחלטה. הוא ממשיך לטעון לחפותו ואומר: "לא לקחתי שקל לכיסי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(8:53 דקות)

 
בית המשפט דחה בחודש הקודם את ערעורו של השר לשעבר, שלמה בניזרי וקבע כי הוא ירצה ארבע שנות מאסר בפועל במקום שנה וחצי שגזר עליו בית המשפט המחוזי בירושלים, בגין קבלת שוחד. נוסף על כך הוגדל הקנס שהוטל על בניזרי מ-80 אלף שקלים ל-250 אלף. בניזרי מתכוון לפנות לבית המשפט בבקשה לערוך דיון נוסף.

בראיון ל"לונדון את קירשנבאום", אומר בניזרי כי לא לקח כלום לכיסו. "נראה לי שאני משלם מחיר ציבורי על כך שקודם כל תפרו לי תיק. ימים יגידו ואני מבטיח שאני לא מתכוון להרים ידיים. תפרו לי תיק בגדול. אני משלם בהחמרה של העונש".

בניזרי תוקף את החלטת בית המשפט להחמיר את עונשו ואומר כי "בית המשפט קבע הלכה חדשה - הלכת בניזרי. לוקחים בן אדם שמערער לבית המשפט וכמעט משלשים את עונשו כאשר לא מנמקים. הנימוק היחידי הוא 'למען יראו וישמעו, הגיע העת לעשות מעשה'. כלומר גם כשקובעים הלכה חדשה, הלכת בניזרי, עם אנשי ציבור, צריך מינימום נימוקים. בוא תסביר מצאת איזה פגמים בפסיקתו של השופט שנימק את העונש בלמעלה מ-20 עמודים לקולא ולחומרה. פה בא השופט, לכאורה פוסל את כל מה שאמרץ "זה פוגע גם בשופט המחוזי".

הוא מציין כי "כשהגענו לבית המשפט המחוזי השופט התחשב בעברי הנקי, באופי המיוחד, בתרומה שלי לחברה. בכך שלא לקחתי שקל לכיסי. כל המשפט מבוסס על העדות של הוא אמר והוא אמר".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by